КОРОНА ДЛЯ КОРОЛЯ

1 сезон 6 серія

Король Роберт Баратеон відновлює Неда Старка на посаді правиці і відправляється на полювання. У лісі біля Вінтерфела на Брана нападають здичавілі. Роб Старк і Теон Грейджой вбивають їх, але одна з нападників Оша просить пощади і здається у полон.

Тим часом за Вузьким морем брат Дейнеріс Таргарієн, Візеріс, намагається втекти із яйцями драконів, але його зупиняє Джорах Мормонт. В Орлиному Гнізді Тіріон Ланістер заперечує свою провину перед Старками і просить здійснити суд поєдинком честі. За нього в бою виступає сір Брон —найманий лицар і друг, який виграє поєдинок, убивши свого супротивника.

У столиці Еддард Старк вислуховує скарги селян про свавілля і грабіж, що влаштовує Кліган, на прізвисько Пес, зі своїми людьми. Він наказує Тайвіну Ланістеру прибути в столицю для отримання покарання за свого васала Гору, що є старшим братом Пса, і відправляє загін покарати Клігана. Джоффрі просить вибачення у Санси за неуважність до неї.

Візеріс Таргарієн, випивши зайвого, погрожує своїй сестрі Дейнеріс і вимагає обіцяну йому армію і корону за те, що віддав її у дружини Кхалу. Дрого вбиває Візеріса, обливши його голову розплавленим золотом.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com