ТИ АБО ПЕРЕМАГАЄШ, АБО ПОМИРАЄШ

1 сезон 7 серія

У військовому таборі Ланістерів лорд Тайвін пояснює синові Джеймі, що починається боротьба за владу, а війна — це справа честі. Байстрюк Джон Сноу дає клятву служити Нічній варті, щоб стати повноправним членом братства.

Нед Старк переконується у тому, що син короля Роберта Баратеона — байстрюк і він не повинен стати наступним королем. Старк повідомляє Серсеї, що знає про її зраду королю і пропонує їм з Джоффрі тікати якнайдалі від столиці, тому що гнів Роберта буде її переслідувати всюди. Тим часом на полюванні короля смертельно ранить вепр.

Тепер Баратеон повинен прийняти рішення про майбутнє Семи Королівств, тож він диктує правиці свій заповіт. Розуміючи, що позашлюбний син короля не повинен зайняти трон, Нед вносить корективу в заповіт, після чого Король Роберт його підписує.

За Вузьким морем Джорах Мормонт рятує Дейнеріс від отруєння. Кхал Дрого після замаху на дружину клянеться відправитися у похід і завоювати Сім Королівств. Після смерті Короля Роберта Еддард Старк відмовляється прихилити коліно перед майбутнім королем Джоффрі, незаконнонародженим сином Серсеї. Нед показує підроблений заповіт Роберта Баратеона присутнім у тронному залі. Однак Мізинець та інші підкуплені стражники виступають на стороні королеви Серсеї Ланістер, вони вбивають гвардійців правиці і кидають його до в’язниці.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com