ЗАГОСТРЕНИЙ КІНЕЦЬ

1 сезон 8 серія

Після ув’язнення Старка стражники королеви влаштовують бій у башті правиці і виганяють з міста жителів Півночі. Арья і її вчитель фехтування Сіріо Форель зустрічаються віч-на-віч з охоронцями Ланістерів, вчитель, захищаючи доньку Старка, дозволяє їй втекти, щоб та змогла врятуватися.

Королева Серсея маніпулює Сансою, і на її прохання наївна дівчинка пише лист братові з проханням присягнути новому королю. Роб Старк скликає прапори, згуртовує союзників батька і глав півдня на війну з Ланістерами. З Орлиного Гнізда Кейтлін Старк, не отримавши підтримки від сестри, відправляється до сина без неї.

В цей час у Місячних горах Тіріон Ланістер бере в союзники гірські племена і возз'єднується з батьком. На Стіну привозять трупи двох супутників Бенджена Старка — провідного розвідника Нічної варти. Вночі вони оживають і намагаються вбити Мормонта, але Джону Сноу вдається врятувати лорда-командувача.

У тронному залі Замку вже зачитуються перші накази нового Короля Джоффрі. Санса просить у нього милосердя до свого батька. Дотракійці грабують місто лхазарян — мирного народу, пастухів, що живуть на Ессосі. Кхал Дрого поранений.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com