БЕЙЛОР

1 сезон 9 серія

Євнух Варіс просить ув’язненого Неда Старка схилити коліно перед новим молодим королем Джоффрі, щоб запобігти війні. Лорд-командувач дарує Джону Сноу старовинний меч. Роб зі своєю армією вирушає на Столицю, всі зупиняються біля переправи через річку Тризуб.

Кейтлін веде переговори зі старим лордом Уолдером Фреєм — главою дому Фреїв та лордом Переправи. Для того, щоб його армія приєдналася до Старків, вона погоджується на всі умови лорда. У Тіріона Ланістера з’являється коханка Шая, але батько змушує його піти на лінію фронту без жінки.

Джон Сноу дізнається про те, що його брат Роб відправляється з армією на Південь. Нічна варта відмовляє Джона допомагати братові на війні, нагадуючи про те, що він дав клятву служити біля Стіни, не зважаючи ні на що.

Також Сноу дізнається таємницю старого і осліплого мейстера варти Еймона, який володіє великими знаннями і досвідом. Роб здобуває свою першу, головну перемогу і захоплює цінного бранця — Джеймі Ланістера. В цей час у столиці непомічена Арья стає свідком публічного зізнання свого батька у «злочинах» проти Короля.

Джоффрі змінює своє рішення в ставленні до хранителя Півночі і колишнього правиці Короля. За Вузьким Морем пораненому Кхалу Дрого стає все гірше. Дейнеріс просить полонену відьму Мейегу Міррен Маз Дуур врятувати чоловіка, вдавшись до чорної магії. Її не лякає, що за зцілення Дрого потрібно буде заплатити смертю.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com