ВОВК І ЛЕВ

1 сезон 5 серія

У Королівській Гавані триває турнір на честь нового правиці. Король Роберт виявляє бажання особисто взяти участь у змаганнях, але новий правиця, Нед, його відмовляє. Турнір між сіром Лорасом Тірелом (Лицарем Квітів) та Григором Кліганом, на прізвисько Гора, закінчується програшом Гори, який в нападі люті готовий убити свого супротивника. Однак Сандор Кліган, відомий як Пес, рятує лицаря, вступаючи у поєдинок з братом і перемагаючи його.

Арья, в гонитві за кішкою, проникає у підземелля Замку, де випадково чує бесіду двох вельмож про змову проти її батька і неминучу війну між Ланістерами та Старками. Король Роберт Баратеон лютує, дізнавшись про об’єднання Таргарієнів з Дотракійцями. Він розпоряджається вбити Дейнеріс, яка виношує дитину Кхала Дрого.

Нед Старк виступає проти наказу Короля, він добровільно знімає знак правиці, залишає посаду і вирішує повернутися у Вінтерфел. Дорогою до Орлиного Гнізда, де живе сестра Кейт, Ліза Арен, леді Старк, Тіріон і їхні супутники потрапляють у пастку розбійників. Коли ж вони прибувають у замок Орлине Гніздо, на Кейтлін чекає холодний прийом, а Тіріона Ланістера кидають у в’язницю.

Джеймі Ланістер, дізнавшись про те, що Еддард Старк залишив пост правиці і втратив недоторканність короля зустрічається з ним у столиці. Джеймі дізнається, що його брат Біс схоплений за наказом колишнього правиці. Через це починається бій, у якому Старк втрачає своїх людей, а його самого ранять у ногу.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com