ПІВНІЧ ПАМ'ЯТАЄ

2 сезон 1 серія

Роб Старк з армією Півночі продовжує війну проти Ланістерів. Тіріон прибуває у Королівську Гавань на посаду радника Джоффрі для того, щоб зменшити запал молодого короля. Новий радник з’являється на засіданні Малої Ради.

Бран Старк править Вінтерфелом. За Стіною Джон Сноу й інші розвідники Нічної варти знаходять притулок під дахом здичавілого на ім’я Крастер. Роб Старк спілкується зі своїм бранцем Джеймі Ланістером. На Драконячому Камені жриця Мелісандра спалює статуї Сімох богів, проголошуючи Станніса Баратеона обранцем Владики Світу і новим королем.

Мейстер Крессен, намагаючись отруїти Мелісандру, помирає сам. Пізніше в залі замку Станніс надиктовує і відправляє правителям Семи Королівств лист, який проголошує всіх дітей королеви Серсеї байстрюками. У Королівській Гавані Петір Бейліш намагається шантажувати Серсею, на що отримує жорстку відсіч. Теон Грейджой звертається за допомогою до батька, а Кейтлін сподівається на підтримку від Ренлі Баратеона.

За Вузьким морем Дейнеріс з трьома молодими драконами і кхаласаром — великим дотракійським плем’ям, відправляється через Червону пустелю на пошуки союзників. Джоффрі, дізнавшись про лист Станніса і про чутки, які ширяться при дворі, конфліктує зі своєю матір'ю, Серсеєю Ланістер. Стражники королівства на чолі зі своїм командиром Яносом Слінтом знаходять і вбивають байстрюків Роберта Баратеона.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com