НІЧНІ ЗЕМЛІ

2 сезон 2 серія

У столиці продовжують пошуки незаконнонароджених дітей Роберта Баратеона. Тіріон Ланістер пояснює Серсеї, що криваві бої та війни не додадуть їй народної любові.

Рекрут Нічної варти Сем знайомиться із Ліллі — однією з дочок Крастера, яка носить дитину від власного батька і боїться за її майбутнє. Дівчина просить вартових забрати її із собою, не пояснивши причин власного страху. У Червоних пустищах кінь дотракійського охоронця Дейнеріс, Ракхаро, повертається до неї із відрубаною головою господаря, яка лежить у сумці.

Тим часом Арья Старк продовжує йти на Північ разом із новачками, що служитимуть у Нічній варті й на привалі розповідає свою таємницю Джендрі — останньому живому байстрюку загиблого короля Роберта Баратеона. А Теон Грейджой прибуває на рідні Залізні острови, але отримує холодний прийом від свого батька.

Давос просить допомоги у пірата Салладора Саана, щоб об'єднати свої сили зі Станнісом та Мелісандрою і здійснити потужне морське вторгнення у Королівську Гавань — столицю Семи Королівств. Джон Сноу випадково стає свідком нічних подій: старий здичавілий Крастер забирає з дому новонародженого хлопчика і несе його до лісу, де передає малюка Білому блукачеві.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com