ТЕ, ЩО МЕРТВЕ, ПОМЕРТИ НЕ МОЖЕ

2 сезон 3 серія

Крастер повертає побитого Джона Сноу вартовим. Сем дарує на пам'ять Ліллі наперсток своєї матері. Бран розмовляє з мейстером Лювіном про магію і свої сни. А тим часом у Королівській Гавані Тіріон Ланістер перевіряє на вірність членів Малої Ради: він повідомляє різні сценарії своїх планів мейстру Піцелю, євнуху Варісу і лорду Бейлішу, аби дізнатися, хто ж з них служить Серсеї.

Кейт Старк прибуває на Штормові землі у табір Ренлі Баратеона для укладення з ним союзу. Однак у його молодої дружини Маргері Тірелл та її брата Лораса стосовно цього інші плани. Сестра і брат Тірелли переконують Ренлі у тому, що він повинен зачати дитину, хоча той не відчуває будь-якого чоловічого інтересу до своєї дружини.

Теон Грейджой пише листа Робу, аби попередити його про плани свого батька. Але зрештою він спалює послання, вирішивши прийняти хрещення морською водою, як істинний Грейджой. На місце ночівлі вартових нападають золоті плащі Ланістерів. Головний вербувальник Нічної варти, Йорен, гине, а Арья, Джендрі та інші новачки опиняються у полоні.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com