КІСТЯНИЙ САД

2 сезон 4 серія

Роб Старк атакує табір Ланістерів і здобуває перемогу. Обходячи поле бою, він знайомитися із красивою і розумною дівчиною на ім'я Таліса, яка допомагає пораненим. У Королівському замку Джоффрі привселюдно знущається над Сансою через перемогу її брата Роба.

Тіріон вирішує допомогти дівчині. Він, переконаний, що Джоффрі пора пізнати жінку, надсилає у кімнату юного Короля двох повій, проте той поводиться з ними жорстоко. Кейтлін просить Ренлі й Станніса відмовитися від своїх амбіцій щодо Залізного трону та об'єднатися проти Ланістерів, але брати Баратеони вимагають один від одного схилити коліно, як перед майбутнім королем.

Тіріону необхідно знайти людину, яка буде його очима і вухами, яка передаватиме усі плани королеви. Тож, дізнавшись таємницю Лансель Ланістера, він шантажує кузена, аби той погодився на вигідний союз. У табір Ренлі прибуває Петір Бейліш. Арью, Джендрі та інших бранців доправляють у Харренхол, де їхні життя залежатимуть від Григора Клігана, на прізвисько Гора.

Дейнеріс Таргарієн приводить своїх людей до воріт міста Кварт — величезної торгівельної точки на півдні Ессоса. Тринадцять старійшин дають добро на вхід Кхалісі і її супутників у місто, але тільки під наглядом Ксаро Ксоана Даксоса — могутнього торговця із Кварти. Станніс Баратеон наказує Давосу відвезти Мелісандру до табору Ренлі. По дорозі дівчина породжує чаклунську тінь.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com