ПРИВИД ХАРРЕНХОЛУ

2 сезон 5 серія

Магічна тінь вбиває Ренлі прямо під час розмови з Кейтлін на її очах. Леді Старк змушена тікати, взявши із собою Брієну Тарт, яку нещодавно посвятили у лицарі при дворі. Тіріон дізнається, що за наказом Серсеї алхіміки готують дикий вогонь.

Давос переконує Станніса не брати із собою Мелісандру на прийдешню битву. На Залізних островах Теон знайомитися зі своєю новою командою і відпливає на Кам'яний берег, аби довести, що він гідний називатися залізнородженим.

Нічна варта прибуває до Кулака Перших Людей — самотнього високого пагорба з крутими схилами, розташованого на землях за Стіною. Джон Сноу переконує найдосвідченішого солдата Нічної варти, Куорена Напіврукого, взяти їхній загін із собою на розвідку.

Тим часом Брану сняться віщі сни і він переказує їх Оші — здичавілій жінці, яка прислужує дому Старків. Арья під видом хлопчика стає служницею Тайвіна Ланістера у Харренхолі й отримує обіцянку від затриманого золотими плащами Якена Хгара, якого вона врятувала. У Кварті Дейнеріс знайомиться із магом Піатом Преєм, а Ксаро Ксоан Даксос пропонує жінці вийти за нього заміж.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com