БОГИ СТАРІ Й НОВІ

2 сезон 6 серія

Теон захоплює Вінтерфелл — родовий замок дому Старків, змушуючи Брана здати позиції. Після чого він страчує Родріка Касееля — майстра над зброєю, який багато років вірно служив при дворі Вінтерфелла. Куорен Напіврукий і його загін знаходить і знищує здичавілих.

Джон Сноу намагається вбити одну з них — Ігрітт, однак дівчина втікає. Джон все ж наздоганяє і ловить її, але в результаті відстає від свого загону і залишається ночувати у горах разом зі своєю полонянкою. Тим часом у Королівській Гавані зчиняється бунт. Королю Джоффрі вдається врятуватися від розлюченого натовпу, але голодні люди хапають у полон Сансу, яку ледь встигає врятувати від зґвалтування Пес.

Роб знову зустрічає Талісу і знайомить її зі своєю матір’ю, Кейтлін Старк, яка саме прибула до табору. У Харренхоллі Арья викрадає лист, у якому описуються військові дії її брата. Лицар Ланістерів, сір Аморі Лорх, відбирає у неї записку і тоді на прохання дівчинки Якен Хгар виконує свою обіцянку, убивши одного з трьох.

Оша допомагає Брану з братом тікати з Вінтерфеллу. Дейнеріс безуспішно просить короля прянощів надати їй кораблі, щоб перебратися через Вузьке море. Повернувшись до палацу, Кхалісі виявляє, що її охорона вбита, а дракони викрадені.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com