ПРИНЦ ВІНТЕРФЕЛЛУ

2 сезон 8 серія

Старша сестра Теона, Яра Грейджой, прибуває у Вінтерфелл і намагається переконати брата покинути замок. Тіріон Ланістер разом із євнухом Варісом та сіром Бронном продовжують зміцнювати оборону міста. Куорен Напіврукий теж опиняється у полоні здичавілих, де зустрічає Джона Сноу.

Роб дізнається про те, що його матір відпустила Джеймі Ланістера, тож за його наказом до Кейтлін Старк приставляють варту. Серсея, думаючи, що Тіріон хоче смерті її синові Джоффрі, бере в заручниці повію, яку вважає коханкою її брата. Роб по-справжньому закохується у Телісу і збирається відмовитися від своєї обіцянки одружитися із донькою старого лорда Уолдера Фрея.

Брієна, супроводжуючи Джеймі Ланістера у столицю, тікає від погоні річкою. Арья знову просить Якена Хгару виконати дану їй обіцянку і називає останнє ім'я людини, якій бажає смерті, але він не в змозі виконати цей наказ, тож дівчинка змінює своє рішення.

У Кварті Дейнеріс відправляється до Будинку Безсмертних, не прислухавшись до застережень сіра Джораха. Станніс з Давосом Сівортом через море наближаються до Королівської Гавані. Тим часом у Вінтерфеллі мейстер Лювін, що служить вірно Старкам, випадково знаходить живих Брана, Рікона, Ошу і Ходора, які увесь цей час переховувалися у підземеллі замку.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com