ВАЛАР МОРГУЛІС

2 сезон 10 серія

У Королівській Гавані Джоффрі нагороджує воїнів-переможців, а також розриває заручини з Сансою Старк та приймає пропозицію одружитися на Маргері Тірелл. Після бою до тями приходить Тіріон Ланістер, його відвідує Шая та Варіс. Брієна відбивається від солдатів, які трапляються на їй шляху і пізнають у бранцеві Джеймі Ланістера.

Роб Старк таємно вінчається із Талісою. Джон Сноу у поєдинку вбиває солдата Нічної варти, Куорена Напіврукого, і погоджується служити здичавілим. На Драконієвому Камені Станніс звинувачує Малісандру у своїй поразці. А у Вінтерфеллі Теон Грейджой не збирається здавати замок, однак стражники його зраджують. Оша разом з братами Старк вирушає на Північ. Арья отримує подарунок від Якена Хгара.

В Кварті Дейнеріс відправляється у Будинок Безсмертних, де бачить міражі, але не піддається ілюзіям уяви. За допомогою своїх звільнених драконів Кхалісі позбавляється від мага Піата Прея, а Ксаро Ксоана Даксоса замикає у порожній скарбниці. Нічні вартові чують три сигнали роги. Сем не встигає за товаришами і бачить на власні очі, як наближається армія білих блукачів.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com