ДВА МЕЧА

4 сезон 1 серія

Тайвін Ланістер пропонує Джеймі стати лордом Утеса Кастерлі, звільнившись від лицарської служби. Син відмовляється від цієї пропозиції і Тайвін відрікається від нього.

Тіріон зі свитою їде зустрічати Дарнійского принца, але замість нього приїжджає брат - другий принц Оберін Мартелл. Пізніше ми дізнаємося справжню причину появи Оберіна - він збирається помститися за свою сестру Еллі та її дітей.

Принц налаштований войовничо і знає, що Григор Кліган згвалтував і вбив його сестру. Тим часом дорослі дракони відмовляються слухатися Дейнеріс. Санса Старк важко переживає втрату рідних і відвідує Богорощу.

Повернувшись до своїх покоїв, Тіріон застає там Шаю. Серсея з'ясовує стосунки з Джеймі. Ігрітт планує напасти на Чорний Замок, але її плани руйнують теди, яких вона зустріла на своєму шляху. В цей час на Стіні Джон Сноу постає перед судом за вбивство Уорена.

Брієнна розповідає Маргеріт Тіреллі про те, що бачила тінь з обличчям Станіса Баратеона, яка встромила клинок в Ренлі. Джоффрі вивчає книгу братства. Дейнеріс з військом прямує в Мієрин. Брієна нагадує Джеймі про клятву, яку він дав Кейтелін Старк.

У королівському саду Санса зустрічає колишнього лицаря сира Донтаса, врятованого нею від страти. Він дарує дівчині намисто своєї матері в знак подяки. Арья з Псом, продовжуючи подорож, зустрічають Бранса, який забрав меч Арьї та вбив її друга, а після відправив всіх полонених в Харенхол. В процесі бійки Арья мстить своєму кривднику і повертає вкрадений меч.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com