ПЕРЕСМІШНИК

4 сезон 7 серія

Джеймі Ланістер приходить в темницю до Тіріона. Між братами відбулася розмова про вирішальний поєдинок. Серсея призначає своїм бійцем Гору. Розвідники повертаються на Стіну. Рада вирішує, яким чином стражники захищатимуть Чорний Замок під час нападу Манса із загоном здичавілих.

У якийсь момент Тіріон виявляється без бійця, але принц Оберін пропонує себе в якості заступника, адже він також має особисті рахунки з Горою і готовий мстити. Меліссандра повідомляє дружині Станніса про те, що бачила в полум'я і про Владиці світла.

Дейенеріс надається любові з найманцем. Вранці у матері драконів відбувається розмова з сиром Джорохом. Пес розповідає Ар'є про свою сім'ю і про їхні стосунки з братом Горою. Брієнна випадково зустрічає в таверні друга Арьї.

Санса вдарила Робіна, коли негідний хлопчисько зруйнував сніговий макет Вінтерфелла. Зустрівши Сансу в розгубленому стані, Лорд Бейліш розповідає дівчині про те, як сильно любив її матір Кейтелін. Про цю зустріч дізнається господиня Орлиного Гнізда.

Через ревнощі до Петіро, Ліза загрожує Сансі місячними дверима. Але лорд Бейліш, обхитривши леді Аарен, сам штовхає її в прірву.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com