ДІТИ

4 сезон 10 серія

Джон добирається до притулку здичавілих. Поки Сноу веде переговори з Мансі на тимчасову стоянку нападає військо Станіса. Король за стіною не схиляв коліно перед Баратеоном і Джон Сноу радить Станнісу вислухати Манса.

Використовуючи єдиний шанс і не ручаючись за подальше життя, Гору намагаються виходити після поєдинку з Оберіном. Серсея відмовляється виходити заміж за Лорес Тіреллі.

Тайвін намагається пояснити дочці, що їй потрібно виконати обов'язок перед сім'єю, але це як і раніше не переконує Серсею. Вона погрожує розповісти всім правду про любовний зв'язок між нею і братом Джеймі.

Дейнеріс приймає прохачів і відвідує драконів. Служителі варти прощаються зі своїми братами. Манс Грабіжник повідомляє Джону Сноу про те, що Ігрітт любила його. На шляху до Стіни на Брана з його супутниками нападають мерці. Жаен гине, а інших кличе за собою і рятує дівчинка лісу. Вона приводить подорожніх до триокого ворона.

Брієнна зустрічає Арью, але поки лицар бореться з Сандром Кліганом, дівчинка тікає. Пізніше Пес благає Арью добити його, але вона залишає його в муках. Джеймі Ланістер рятує життя брата, випускаючи його з темниці під покровом ночі. Перш ніж сховатися, Біс заглядає в покої батька і зустрічає там Шаю.

У пориві злості Тіріон душить колишню кохану і вбиває Тайвіна. Все, що відбулося бачить Варіс і допомагає Бісу швидше покинути королівство. Арья відправляється в Браавос, давши капітанові заповітну монету і сказавши потрібні слова.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com