КЛЯТВОПОРУШНИК

6 сезон 3 серія

Яра, нарешті, повертається в родовий замок Пайк. Там озлоблений Бейлон Грейджой накидається на неї за самоуправство щодо брата і загрожує, що, користуючись титулом владики Залізних островів, позбавить дівчину права претендувати на трон і залишить без гроша в кишені. Майже відразу влада його обривається разом з життям, після того як Еурон Вороний Око скидає його з моста.

Дейенеріс виявляється в ПАЕС Дотраке, де її зустрічає безліч самотніх овдовілих жінок і де їй, як припускають, всі навколишні доведеться прожити до кінця своїх днів. Одна стара вдова розповідає про прийнятих звичаях Кхала і Дейенеріс розуміє, як сильно порушила їх і не слідувала їм. За словами оповідачки, чудо милосердя буде, якщо її взагалі залишать після такого відступу в живих. Поки ж доля Дейенеріс обговорюється Дотракскім Радою. Тренування Арьи в Чорно-Білому Домі поновлюються, як незабаром і можливість бачити.

Бран все ще занурений в світ Мрій. Триокий Ворон показує все більш далеке минуле. Опинившись свідком битви близько Вежі Радості, Бран знову, бачить молодого батька. Він спостерігає бій з боку і розуміє, що тільки підлість допомогла Еддард Старк перемогти.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com