КНИГА НЕВІДОМОГО

6 сезон 4 серія

Брієнна і Подрік доставляють змучену Сансу після всього пережитого в найбезпечніше місце в Вестероссе - Чорний Замок, щоб дати їй можливість хоч трохи прийти в себе. У ньому вже знову командує Лорд Сноу, який повернувся до життя стараннями Меліссандри. Санса Старк вимагає від нього прийняття обов'язків Командуючого здичавілих. Це військо буде, за її словами, досить сильним, щоб відбити Вінтерфелл. Джон коливається, поки до нього не потрапляє лист з Вінтерфелла. Зайняв його Рамсі Болтон безпосередньо насміхається над Джоном, розповідаючи йому про полонення Рікона. Він загрожує як життя Рікона, так і честі Санса. А після цього обіцяє спалити Вінтерфелл.

Джеймі і Серсея укладають вимушений союз з оленями Тіреллі. Вони об'єднуються проти Його воробейшества, тому Тіреллі підтримує змовників, сподіваючись знайти в замку своїх онуків. Вонючка Теона все ж повертається з полону додому. Дізнавшись про загибель батька, він присягає сестрі, а та вже придумує спосіб заволодіти троном Железнорожденних.

Дейнеріс вмовляє пробралися до неї Джороха і Даар замкнути її в залі суду. Дівчина спалює його зсередини, але сама є народу неушкодженою, і вражені дотракійци підкоряються.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com