КРОВ МОЄЇ КРОВІ

6 сезон 6 серія

Світі вдається прийти на допомогу Бран. Скориставшись своїм охоронцем, Бран йде разом з Мірою у віддалений ліс, де намагається загубитися і піти від ходок і їх упирів. Несподівано між людьми і страхітливими істотами виростає вершник в чорному, атакуючий жорстоких монстрів. Він підхоплює втікачів в сідло і, вбивши одного ходка, йде від інших. Бран незабаром приходить до тями після розриву телепатичного зв'язку і загибелі триокого воїна. Юний Старк дізнається в рятівника рідного дядька, який за чутками давно помер, не повернувшись з-за Стіни.

Арья відправляється на спектакль, а потім проходить за куліси, несучи з собою отруту для леді Крейн. Дівчина підмішує його в ром, однак не встигає піти і леді Крейн заводить розмову про дитинство. Розчулився отруйниця відбирає у жертви ром, ніж провалює своє завдання.

Сем і Ліллі добираються до володінь батьків дозорного. Батько починає його вичитувати, звинувачуючи в боягузтві. Намагаючись виправити становище, Ліллі мигцем вказує на вбивство білого ходок, одночасно зізнаючись у родинних стосунках з здичавілих.

Дейенеріс під час походу вперше сідлає Дрогона. Облітаючи своє військо, вона закликає його завоювати Вестеросс.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com