ЗЛОМЛЕНИЙ ЧОЛОВІК

6 сезон 7 серія

Сандор Кліган, на прізвисько «Пес», так і не загинув. Дивом оговтавшись після серйозного поранення, найманець примикає до запеклої банді розорених війною селян, які всього лише намагаються вижити в безвихідне час. Не прагнучи влитися в ряди спонтанних анархістів, Сандор проте підпорядковується їх лідеру і заготовлює загону дрова.

Тим часом північ готується до нової кровопролитної війни за владу. Санса, Давус Сіворт і Джон Сноу, намагаються згуртувати проти Рамсі Болтона північних лордів, але відгукується лише невеликий будинок Мормонт. Гловер, навпаки, навідріз виявляються надавати людей або будь-яку іншу підтримку. Ряди воїнів Чорного замку поповнюють лише ще деяке число здичавілих і велетень Ву-Ан, вже виручав Давосу в Чорному Замку.

Яра і Теона Грейджоі продовжують шлях назустріч Дейнеріс. Вони хочуть запропонувати Маєр Драконів свої мечі в обмін на закріплення в їхньому віданні Залізних островів. Джеймі Ланістер бере на себе командування синами Фрея, очолюючи облогу Ріверрана. Він намагається поговорити з загарбниками, проте діалог з Таллі Чорної рибою не вдалося усунути. Бродяжка наздоганяє яка намагалася сховатися Арью і за наказом Людини завдає їй рану.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com