НІХТО

6 сезон 8 серія

Серйозне поранення не вбиває Арью, і та знаходить в собі неймовірні сили дістатися до леді Крейн. Актриса в подяку за нібито порятунок від підступної суперниці, перев'язує поранену дівчину і відпоювали бульйоном з маковим молоком. Пес, прийнявши рішення порушити обітницю пацифізму, відправляється з сокирою на пошуки грабіжників, перебили жителів прихистив його селища. Двох Псові вдається відшукати в віддаленому дрімучому лісі, де вони і вмирають під сокирою спраглого помсти воїна. Пошук і гонитва за іншими, виводять месника на Братство Без Прапорів. Брати самі стратять злочинців, після чого їх глава пропонує Сандору поповнити ряди Беззнамённих.

Дізнавшись про те, що «Гора» вбив одного з «горобців», коли ті почали вимагати від Серс відвідати верховного Септона, Томмен відразу забороняє судові процеси замінювати поєдинками. Але не з міркувань справедливості, а, щоб позбавити матір Королеву права на виправдання, яке міг заслужити для пані Гора.

Бродяжка вдруге наздоганяє Арью. Вбиває її укривательніцу і пропонує провалилася найманці вибір між чесною і ганебною смертю. Замість цього Арья сама вбиває посланницю, після чого відмовляється від титулу «Ніхто».


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com