ДРАКОНЯЧИЙ КАМІНЬ

7 сезон 1 серія

У новому сезоні Серсея зробить спробу заволодіти Вестерос і знову стати на чолі Королівської Гавані. Владну жінку не зупиняє навіть той нюанс, що у неї зовсім немає союзників і тих, хто підтримає її. Річкові Землі охоплює протистояння після кончини Уолдера Фрея, так як бажаючих захопити владу тут виявляється більше, ніж достатньо.

Теона разом з Ярою укладають союз з Дейенеріс і мають намір разом виступити проти Еурона Гренджоя. У свою чергу, оплакує трагічну втрату своєї сім'ї оленів Тірел об'єднується з Варіс, Дейенеріс і Еллара проти Серс, яку ненавидить всім серцем і збирається помститися їй за смерть своїх близьких.

Джон Сноу готується до вирішальної битви з Іншими, результат якої може кардинально змінити життя Семи Королівств. Він збирається покинути відвойований замок і разом зі своїми соратниками відправиться в далеку дорогу. Його мета аудієнція у Дейенеріс Таргаріен. Джон має намір просити у неї унікальне драконівське скло, єдиний матеріал здатний знищити Білих ходок.

Джор Монморт дивом зцілився від смертоносного недуги, яка раптово здолала його. Звістка про те, що Джон син Ліан Старк і Рейегара, допомагає йому діяти більш рішуче. Тим часом Бран і Світу відправляються в охоплені хвилюванням південні краї.


ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Контакт:

swarley.st@protonmail.com